Kurumsal

Anasayfa // Kurumsal

image
image

BEKADER İLE TANIŞIN

Faaliyet Alanlarımız

Derneğin Çalışma Konuları Ve Faaliyet Alanı

  • BEKADER, tüzüğünün 2. maddesinde yazılı gaye ve hedefe ulaşmak için, aşağıda belirtilen gayesiyle ilgili benzeri konularda faaliyet gösterir.
  • 27 Mayıs 1960 İhtilali, 1980 Askeri Müdahalesi, 28 Şubat 1997 Post-Modern Darbe, 27 Nisan 2007 E- Muhtıra ve 15 Temmuz 2016 Darbe görünümlü işgal girişimlerini unutturmadan yaşayan nesle hatırlatmak, anlatmak, gelecek nesillere aktarmak
  • Vatanımızın bölünmez bütünlüğü ve bekası için canlarını veren aziz şehitlerimiz ve yaralanan gazilerimiz ve onların hatıralarını yaşatmak geleceğin genç nesillerine aktarmak. İçin çalışmalar yapmak.
image
image
image
image
image

DERNEK HİZMETLERİ

Dernek hizmetlerimiz temel olarak aşağıdaki gibidir.

Yönetim Kurulu, Denetim Kurulu ve Gönüllülerden tarafından veya İhtiyaç duyulması halinde ücretli personel aracılığıyla yürütülür. Lüzum görülen yönetim kurulu üyelerine, organ çalışanlarına personele, Dernek gayrimenkullerinden veya haricen temin edilecek lojman tahsis edilebilir.

Nerede bulunursa bulunsun ihtisap edilecek taşınmaz mallar, Dernek genel merkez tüzel kişiliği adına tescil olunur.

Yurt içinde ya da Yurt dışında Devletin, Vatanın ve Millet ’in bölünmez bütünlüğünü korumak için mücadele eden, milli birlik ve beraberlik konusunda tek ses olan Türkiye Cumhuriyeti vatandaşlarını ve Büyük Türkiye sevdalılarını kapsar.

Türkiye hudutları dışında Türkiye Cumhuriyeti devletinin, Vatanı ve Milletinin menfaatine olacak şekilde çalışma ve lobi faaliyetleri yapmak. Diğer Milletlerle BEKADER’in, gaye ve hedeflerinin benzeşen konularında müşterek çalışmak.

Derneğin Genel merkezi şubeler yararına, Avrupa Birliği proje ve fon kaynakları başta olmak üzere tüm hibe, teşvik, proje fonlarına başvuru yapmak, mevcut projelerde iş birliği yapmak ve proje yürütme faaliyetine de sahiptir.

Her türlü sorularınız için

bizi arayabilirsiniz.

+90 541 823 94 84

Haber Grubu

Bizden haberleri otomatik almak için haber grubumuza kaydolun...